Terapia rwy kulszowej i barkowej w Nysie

Jeśli także Ty poszukujesz szybkiej pomocy z rwie kulszowej i brakowej w Nysie – dobrze trafiłeś. Terapia tych dolegliwości to jedna z wiodących usług w naszym gabinecie.

Rwa kulszowa i barkowa potrafią bardzo negatywnie wpłynąć na jakość życia i funkcjonowanie pacjenta. Ciągły ból, ograniczenia ruchowe sprawiają, że pacjent cierpi i potrzebuje szybkiej pomocy.

W rwie kulszowej ból promieniuje od kręgosłupa lędźwiowego przez pośladek, na tył uda i łydki, a niekiedy aż do stopy. Ból jest określany przez pacjentów często jako rozdzierający, ciągnący lub kłujący.

Nasz gabinet na pl. J. Kilińskiego 2 w Nysie

Terapeutka Anna Steciuk

Terapeutka z doświadczeniem – specjalizująca się w zabiegach przy pomocy diatermii krótkofalowej, kinezyterapii oraz terapii manualnej (masaż).

Pomogła stanąć na nogi wielu pacjentom.

Jej podejście koncentruje się na doborze odpowiedniej kombinacji różnych terapii – co diametralnie zwiększa szansę na szybką ulgę w rwie kulszowej i barkowej.

Stosowane przez nas terapie

Kombinacja różnych technik i podejść sprawia, że terapia każdego Pacjenta jest indywidualna i nastawiona na maksymalną efektywność. Czasem potrzeba paru wizyt – choć zdarza się, że już po pierwszej czuć wyraźną poprawę.

Diatermia krótkofalowa

Zabieg diatermii powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych , które zwiększa lokalny przepływ krwi. Efektem jest lepsze zaopatrzenie komórek w tlen oraz substancje odżywcze przy jednoczesnym odprowadzeniu produktów przemiany materii (szybszy metabolizm komórkowy).

Terapia manualna

Połączenie masażu i innych metod (np. klawiterapia), które pomaga ukrwić i dotlenić bolące miejsca.

Kinezyterapia

Odpowiednie dobranie ćwiczeń, które stosujemy w gabinecie, pozwala pacjentowi zwiększyć ruchomość stawów oraz zniwelować ból.

Ile kosztuje zabieg:

Każda wizyta trwa 60 minut i obejmuje stosowane różnych terapii – w zależności od specyfiki schorzenia oraz stanu pacjenta.

Jedna wizyta149 zł
Karnet trzy wizyty387 zł (129 zł / wizytę)
Karnet sześć wizyt654 zł (109 zł / wizytę)

Skontaktuj się z nami i uzyskaj szybką pomoc:

Zadzwoń do nas i umów się na pierwszą wizytę. Omówimy Twój problem, dobierzemy odpowiednie zabiegi i pomożemy najlepiej, jak umiemy.

tel. 660 234 780

Gabinet Masażu „Dotyk” Anna Steciuk
pl. J. Kilińskiego 2 w Nysie